Posuvné meradlá

Informácie

Posuvné meradlá

ŠTANDARDNÉ I ŠPECIÁLNE POSUVNÉ MERADLÁ S PRESNOSŤOU MERANIA OD 0,01 - 0,05 MM ZA VÝHODNÉ CENY! 

V ponuke nájdete klasické i špeciálne meradlá - posuvné meradlá, hĺbkomery, výškomery odchýlkomery, mikrometre, uhlomery a uholníky, vodováhy, meradlá pre meranie drsnosti a tvrdosti povrchov. Stačí nahliadnuť.

 

Posuvné meradlá 

Podkategórie

 • Posuvné meradlá

  POSUVNÉ MERADLÁ

  V ponuke nájdete štandardné posuvné meradlá, vreckové posuvné meradlo, posuvné meradlo so 4 funkciami. Z tvrdenej nehrdzavejúcej ocele. Matná chrómová stupnica v mm a v palcoch. S aretačnou skrutkou. Digitálne posuvné meradlo vyrobené z nerezovej ocele. 4-funkcie. Odolný voči vode, oleju, chladiacej zmesi, a pod podľa IP 67. Prepínateľný medzi metrickými a palcovými mierami. Automatické vypnutie. DIN 862.

 • Posuvné meradlá špeciálne

  ŠPECIÁLNE POSUVNÉ MERADLÁ

  Limit posuvné meradlo z konštrukčného hliníka. Čeľuste sú vyrobené z tvrdenej nerezovej ocele. Jednoduché použitie vzhľadom k nízkej hmotnosti. Odčítanie v  mm. Vernier na 1/20 mm. Tolerancia podľa DIN 862.

  Limit digitálne posuvné meradlo. Nehrdzavejúca oceľ. Funkcia max / min hodnota. V mm alebo palcoch. Nastaviteľná absolútna hodnota. Jemné nastavovacia skrutku. DIN 862.

  Limit posuvné meradlo dĺžky od 500 - do 2000 m s krátkymi alebo dlhými čeľusťami z nástrojovej ocele. Tvrdená matná chrómovaná stupnice. Pre vnútorné meranie. S jemným nastavením. Tolerancia podľa DIN 862. Vernier 0,05 mm.

  Posuvné meradlo na brzdové kotúče, posuvné meradlo na brzdové bubny, posuvné meradlo pre ľavákov, posuvné meradlo s vnútornými čeľusťami, posuvné meradlo s rysovacími čeľusťami.

 • Hĺbkomery

  LIMIT meracia technika. Posuvné meradlo na meranie hĺbok - v ponuke nájdete hĺbkomer digitálny, hĺbkomer s dvojitým hákom, posuvné meradlo s nosom, hĺbkomer s dvojitým hákom, hĺbkomer s rozsahom merania 80-500mm merač výšky dezénu pneumatík.

 • Výškomery

  MERACIA TECHNIKA LIMIT

  Posuvné meradlá na meranie výšok s rozsahom stupnice do 1000mm. V ponuke nájdete digitálny rysovací výškomer, výškomer s dvojitým počítadlom.